SJEDNAT SI SCHŮZKU
GSM: +420 731 484 132

Lokalita

Obec Zbůch je malebnou a doslova ideální lokalitou pro trvalé žití. Místo, jež se nachází zhruba 7 km jihozápadně od Plzně. Obec s počtem obyvatel přesahujících číslo 2 000 a s průměrným věkem obyvatel 38 let. To jsou zajímavé předpoklady pro budoucí život mladých rodin s dětmi a postarší občany.

Zbůch disponuje kvalitní občanskou vybaveností, kterou tvoří obchody s libovolným sortimentem. Na dosah ruky budete mít základní a mateřskou školu, včetně knihovny, lékárny, pošty, zdravotnického zařízení a několika restaurací.

Zapojit se můžete do nejrůznějších spolků, jejichž náplň osloví jak děti, tak dospělé. Jsou to například dobrovolní hasiči nebo TJ Baník Zbůch. V obci jsou pravidelně pořádané sportovní a kulturní akce, takže z pohledu zábavy nebudete strádat.

Občanská vybavenost v okolí

S vynikajícím situováním obce Zbůch souvisí velice snadná dostupnost do velkého jihočeského města Plzeň. Ta je vzdálena jen cca 7 km. Dopravit se do ní můžete prostřednictvím automobilu, častých a pravidelných autobusových linek nebo s pomocí vlaku.

Plzeň z hlediska občanské vybavenosti značným způsobem rozšiřuje možnosti spokojeného žití. Ať už to bude vzdělání, pohybové aktivity nebo nakupování v obchodních domech. Podobných zařízení a spolků se na území Plzně nachází více, než dost.

Byty Zbůch jsou tak velice lukrativní investicí do vlastního obydlí. Na jednu stranu žijete v poklidné lokalitě malé obce, a na tu druhou máte neomezené služby velkého města vzdálené jen několik minut jízdy.

Aktivity v okolí:

TJ Baník Zbůch
SDH Zbůch
Myslivecké sdružení
Český rybářský svaz
Sportoviště (fotbalové hřiště, nohejbal, tenis)

MAPA LOKALITY
Supermarket
Lékárna
Základní škola
Autobusová zastávka
Pošta
Stránky města Zbůch
www.zbuch.cz
DOSTUPNOST

Do Plzně se dopravíte jedním z níže uvedených způsobů.:

AUTO:
15 MIN
VLAK:
25 MIN
DETAILNÍ INFORMACE

Prosím o kontaktování a zaslání detailních informací o projektu

© 2017 OXES ZBŮCH, s.r.o.